Kariéra

Na hotel Fontána v Hrdoňově, u Lipenské vodní nádrže, přijmeme:

Barman – barmanka

Náplň práce: prodej nápojů a drobného občerstvení v lobby baru, dodržování čistoty a pořádku na pracovišti, inventarizace stavu zásob, komunikace s hotelovými hosty a další dle pokynů managera hotelu.
Požadavky: proklientský a proaktivní přístup, příjemné vystupování, pečlivost, znalost anglického nebo německého jazyka výhodou.
Mzda: 25.000 – 32.000Kč
Benefity: Možnost ubytování a stravování za zvýhodněnou cenu, možnost využití zdarma wellness (bazén, sauna, fitness), zdarma parkování před hotelem, možnost zvýhodněné rekreace ve firemních rekreačních zařízeních.
Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Nástup možný ihned

Recepční

Náplň práce: komunikace s hotelovými hosty, práce s rezervačním programem Previo, řešení požadavků hostů, vytváření rezervací, ubytovávání hostů, práce s pokladnou, spolupráce s ostatními zaměstnanci hotelu za účelem zajištění plynulého chodu hotelu a spokojenosti hotelových hostů a další dle pokynů managera hotelu.
Požadavky: proklientský a proaktivní přístup, příjemné vystupování, pečlivost, umění řešit náročné situace, znalost anglického nebo německého jazyka, znalost rezervačního systému Previo výhodou .
Mzda: 25.000 – 35.000Kč
Nástup možný ihned.

Kuchař – kuchařka

Náplň práce:  Hledáme kolegu pracovitého, odolného, spolehlivého, hodí se i smysl pro humor.  Příprava obědů a večeří formou bufetu převážně Česká kuchyně.
Požadavky: vzdělání v oboru nebo dlouholetá praxe.
Mzda: 35.000 – 45.000 Kč

Kontakty

Pište nebo volejte

Fontána Blue marine

Hrdoňov 12, 382 23 Frymburk

Informace po-pá 8-16:30 hod.

+420 737 234 630
hotel.fontana@uamk.cz

9 + 6 =

Rezervujte ještě dnes!