Recepce

Hotelová recepce přijímá a eviduje hosty, v případě volné kapacity nabízí ubytování dalším hostům, zajišťuje prodej upomínkových předmětů a základních hygienických potřeb, lze dokoupit stravování, prodloužit pobyt, objednat transfer, přijímáme obyčejné listovní zásilky k předání k poštovní přepravě. Rádi poradíme s výlety po okolí, prodáváme mapy a pohlednice.


Služby hotelové recepce

Ubytování v hotelu Fontána je možné od 15,00 - v případě, že plánujete příjezd dříve - včas se  s námi spojte, budeme se snažit zajistit vám ubytování co nejdříve po příjezdu, jinak vám samozřejmě zajistíme úschovu vašich zavazadel před a po ukončení pobytu. Na recepci je možno si objednat saunu, vstup do posilovny, půjčení kola, in-line bruslí, holí na nordic walking,  pálek a míčků na stolní tenis, společenské hry. Recepce zajišťuje i úschovu jízdnich kol.

Nabízíme prodej místních upomínkových předmětů, pohlednic, zvýhodněnou dopravu hotelovým minibusem. Na recepci je možno objednat okružní plavbu lodí po jezeře Lipno přímo z naší maríny - jezdíme v období o 1. května do 30. října.

Recepce řeší a vyřizuje všechny přání a připomínky hotelových hostů. I další zákazníci si zde mohou objednat soukromý vstup do sauny - minimálně půl dne předem, vstup do posilovny atd. Na recepci poskytujeme bezplatné bezdrátové připojení k internetu,